BMW 3 leasing: czy warto zainteresować się nowymi limuzynami?

bmw seria 3

BMW 3 seria jest produkowana od 1977 roku. Obecnie mamy do czynienia z 7 generacją, która prezentuje 19 nowych modeli z silnikami diesla, hybrydowymi oraz benzynowymi. Najpopularniejszy jest sedan oraz limuzyna, które są stworzone z myślą o poruszaniu się po mieście. Do wyboru są silniki o zróżnicowanej mocy od 156 do nawet 292 KM. Wszystkie z nich producent oferuje w ramach umowy leasingu. Można je też wynająć oraz wykupić za gotówkę po zakończeniu okresu leasingu.

Dlaczego warto wybrać BMW 3 leasing?

Wybierając BMW 3 leasing jest najciekawszym rozwiązaniem z kilku powodów. Po pierwsze pozwala on na uwzględnienie liczby kilometrów, jaką będziemy chcieli przejechać wybranym modelem. Drugą korzyścią z takiego rozwiązania jest brak konieczności płacenia za cały samochód, a potrzebny jest jedynie częściowy wkład mogący wynosić od 0 do 40 tys. zł. Trzecim atutem leasingu jest to, że samochód można wykupić, co pozwoli go odsprzedać lub korzystać przez kolejne lata.

BMW 3 – limuzyna, którą warto się zainteresować

135 000 zł za nową limuzynę z silnikiem benzynowym i 145 000 zł za nową limuzynę z silnikiem diesla. Tak w skrócie prezentuje się BMW 3. Samochód można nabyć w ramach leasingu opłacając miesięczną ratę już na poziomie kilkuset złotych – o ile z samochodu korzystamy sporadycznie. W przypadku częstszego korzystania powinniśmy spodziewać się raty na poziomie 1600 – 2000 zł.

bmw seria 3

Jeśli chodzi o BMW 3 seria jest już sprawdzonym wyjściem, na które warto postawić, jeśli chcemy poruszać się autem z segmentu premium po ulicach zatłoczonego miasta. Spalanie tych aut waha się w granicach 6,3, a 8,2l na 100 km i jest zależne od wersji napędu. Silniki pozwalają na rozwijanie dużych prędkości w niewielkim czasie. Do setki M340i xDrive rozpędzi się w 4,4s. W przypadku tańszych modeli można mówić o przyspieszeniu do setki na poziomie 8,9s.