BMW X5: nowoczesny suv, jego cena i leasing

suv bmw x5

Suv BMW X5 to samochód z napędem 4×4 wyposażony w skrzynię automatyczną. Producent model serii 5 oferuje auta z silnikiem hybrydowym, silnikiem diesla lub benzynowym. Auto może być wyposażone w pakiet innowacji, pakiet klasy biznesowej lub pakiet sportowy M. Jeśli mówimy o nabyciu takiego samochodu jak BMW X5 leasing jest atrakcyjną propozycją wybieraną przez klientów. Co warto wiedzieć przed zakupem?

Suv BMW X5 – połączenie nowoczesności z objętością suva

BMW X5 to suv, który pozwala na przemieszczanie się po różnych, również bardziej wymagających miejscach. Charakterystyczny komfort BMW połączony z zaawansowanymi osiągami sprawiają, że jest to auto zdecydowanie zaliczane do klasy wyższej.

Auto oferowane jest w wielu wariantach kolorystycznych. Najbardziej podstawowy jest oczywiście czarny. Klienci mogą się zdecydować również na wersję w kolorze bieli, szafiry, manhattanu, połyskującego brązu i niebieskiego. W zależności od wyboru barwy suv BMW X5 cena będzie ulegała zmianie.

suv bmw x5

Mówiąc o cenie BMW X5, to największy wpływ na nią ma wybrana konfiguracja. Linia podstawowa zaczyna się od 283 000 zł. Za koła o średnicy 18 cali zapłacimy 0 zł. Cena jednak wzrasta, jeśli zdecydujemy się na koła o średnicy 19, 20, 21 lub 22 cali – nawet o 23 tys. zł.

Producent do wyboru daje tapicerki w kolorach i odcieniach beżu, brązu, czerni i bieli. Za najdroższą tapicerkę pełnowymiarową przyjdzie nam zapłacić 28000 zł.

BMW X5 leasing – ile zapłacimy za miesiąc korzystania z auta?

Jeśli chodzi o takie auto jak BMW X5 leasing jest korzystną propozycją dla osób, które chciałyby sprawdzić, na co to auto rzeczywiście stać. Leasing pozwala stać się kierowcą auta z silnikiem xDrive25d, xDrive 30d lub xDrive 40d już za kwotę 2500 zł miesięcznie. Nie ma przy tym potrzeby wnoszenia wkładu własnego, chyba że samodzielnie na taką opcję się zdecydujemy. Do wyboru są również w wersje z pakietem sportowym M – w cenie katalogowej od 450 000 zł.