Jakie są zalety opon Dębica Frigo HP2?

opony dębica frigo hp2

Opony dębica frigo hp2 zostały przez producenta poprawione praktyczne we wszystkich parametrach w porównaniu do poprzedniej wersji modelu marki Dębica przeznaczonego do jazdy w zimowych warunkach. Opony mimo znacznego wzrostu jakości nie nadwyrężą budżetu kierowcy. 

Poprawa rozkładu na powierzchni styku

Uzyskana przez opony dębica frigo hp2 klasa energetyczności C oznacza, że producent znacznie poprawił rozkład nacisków na całej powierzchni styku. W ten sposób opona będzie ścierała się równomiernie. W żaden sposób nie ucierpią na tym komfort, przyczepność, a także prędkość. Oczywiście nie byłoby to możliwe, gdyby nie właściwe zoptymalizowanie mieszanki surowcowej, a także korzystniejsza budowa osnowy.

Znacznie większa wytrzymałość opon dębica frigo hp2

Producent osiągnął większą wytrzymałość opon dębica frigo hp2 przez wykorzystanie grubszej warstwy gumowej klocków bieżnika. Koniecznie trzeba także zaznaczyć, że dłuższa żywotność opon, a także mały opór toczenia przyczyniają się do tego, że produkt jest bardziej przyjazny środowisku. Jest to argument przemawiający do bardzo dużej liczby klientów, których celem podczas jazdy jest mniejsze zanieczyszczanie środowiska. 

Zdecydowanie lepsza stabilność opon dębica frigo hp2 

Znacznie stabilniejsze prowadzenie samochodu będzie przede wszystkim zasługą efektownego systemu wzajemnego blokowania lameli bieżnika 3D. Warto wiedzieć, że system jest wspomagany technologią zaokrąglonych krawędzi barków, są one bowiem wstanie zdecydowanie szybciej odprowadzać wodę z opon podczas deszczowych dni.