BMW X3 w leasingu: silnik TwinPower Turbo o mocy 150 KM

bmw x3

BMW X3 to kultowy model średniej klasy SUVa o odważnej i atrakcyjnej stylistyce. Auto wyposażone jest w charakterystyczny wygląd przodu, a także diodowe lampy tylne. Istotne wyróżnienie stanowią udogodnienia w postaci foteli sportowych, galwanizowane wykończenia elementów obsługi oraz komponenty napędu układu jezdnego.

BMW X3 w leasingu z silnikiem TwinPower Turbo

W przypadku takiego samochodu jak BMW X3 kluczowe są osiągi. Auto to ma 150 koni mechanicznych, ale mimo tego, pozostawia wielu konkurentów w tyle. Pod maską znajduje się 4-cylindrowy silnik TwinPower Turbo, który posiada pojemność 2,0l.

Wewnątrz pojazdu znalazł się napęd BMW xDrive, który rozdziela napęd na wszystkie koła. Ma on znaczące znaczenie w kontekście poprawy dynamiki jazdy na zróżnicowanych nawierzchniach.

Adaptacyjny sportowy układ kierowniczy wymaga od kierowcy mniejszego nacisku siły i pozwala na zwinniejsze kierowanie. W trakcie parkowania i skręcania auto nie stawia oporu. Na zakrętach samochód prowadzi się lekko. Przyjemność z prowadzenia jest jednym z najważniejszych aspektów BMW X3.

Automatyczna skrzynia biegów pozwala na sprawną zmianę biegów. Wyposażona jest ona w dodatkowe łopatki umożliwiające manualną zmianę biegu.

bmw x3

BMW X3 – leasing pozwala wybrać jeden z 4 silników diesla

Wybierając BMW X3 leasing pozwala wybrać jeden z czterech silników diesla. W zależności od wyboru może być benzynowy, hybrydowy lub dieselowy.

W przypadku diesla sDrive18d możemy liczyć na zużycie paliwa na poziomie 5,6l na 100 km, 9,4s przyspieszenia do 100 km/h, a także moc silnika 150 KM.

Wybierając silnik xDrive20d otrzymujemy 190 KM; 7,9s przyspieszania do setki oraz 5,8l zużycia paliwa na 100 km.

Do wyboru jest wersja xDrive30d, która posiada moc silnika 286 KM; 5,7s przyspieszania do 100 km/h i 6,2l zużycia paliwa na 100 km.

BMW X3 M40d pozwala na uzyskanie osiągów charakterystycznych dla 340 KM; 4,9s przyspieszania do 100 km/h i 6,6 zużycia paliwa na 100 km.