transport osób niepełnosprawnych

Transport dla osób niepełnosprawnych w Krakowie

Wiele osób niepełnosprawnych chciałoby w pełni uczestniczyć w życiu społecznym – ale nie mogą. Problem stanowi transport. Większość firm transportowych w ogóle nie oferuje takich usług, a nawet jeśli pracownicy tego czy innego przewoźnika dopuszczający możliwość, nie mają w tym zakresie odpowiedniego przeszkolenia, ani doświadczenia. Na szczęście są wyjątki.

Transport osób niepełnosprawnych – wyzwanie w dużym mieście

Nawet w tak dużej aglomeracji, jaką jest Krakówprzewóz osób niepełnosprawnych jest usługą ekskluzywną. Transport osób niepełnosprawnych wymaga bowiem odpowiednio przystosowanego taboru. Zwykłe taksówki oznaczają dla takich osób uciążliwość przesiadania się z wózka na fotel pasażera, co często tak czy inaczej nie jest możliwe ze względu na stan zdrowia.

Przewóz osób niepełnosprawnych Kraków: Jest rozwiązanie!

Osoby z niepełnosprawnością ruchową nie muszą jednak czuć się bezradnie. Firma 4transfer oferuje rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. W taborze przewoźnika znajdują się specjalnie przystosowane samochody z zainstalowaną rampą, po której osoba poruszająca się na wózku może sama – lub z pomocą odpowiednio przeszkolonego kierowcy – wjechać do auta. W podróżny może jej towarzyszyć jeszcze czworo pasażerów.

transport osób niepełnosprawnych

Bez względu na to, czy potrzebny jest transport z Krakowa na lotnisko, konferencję, spotkanie, wewnątrz czy też poza miasta, kierowcy 4transfer są do dyspozycji. Dzięki nim transport osób niepełnosprawnych przestaje być trudną do odnalezienia, niedostępną usługą.