Jak poprawić parametry związane z emitowaniem hałasu przez motocykl

Motocykle to niezwykle hałasujące maszyny. Oczywiście dla ich miłośników ten hałas to prawdziwa muzyka dla uszu – sporo osób sądzi, że im głośniej tym lepiej. Niestety tej miłości często nie podzielają inni użytkownicy ruchu drogowego, ale też po prostu sąsiedzi czy osoby mieszkające w pobliżu. Dla nich ten hałas może być wyjątkowo irytujący, szczególnie jeżeli motocyklista lubi popisywać się na drodze.

DB Killer czyli jak poprawić parametry związane z emitowanego hałasu przez motor


Na szczęście coraz więcej użytkowników motocykli myśli też o innych, starając się jednak ograniczyć hałas emitowany przez ich maszynę. W końcu w mieście, na osiedlu tuż pod domem, ryk silnika motoru może być naprawdę irytujący. Jeżeli natomiast jedzie się bezdrożami, albo po prostu nikt nie się autostradą przez niezamieszkane tereny, można pozwolić sobie na słuchanie melodia silnika. Wszystko to jest możliwe dzięki części nazywane DB killer, która w prosty sposób może być zamontowana w tłumik, dzięki czemu poziom emitowanego hałasu będzie zdecydowanie niższy.

Mniej hałasu podczas jazdy motocyklem


DB Killer w bardzo prosty sposób zakłada się do tłumika bez konieczności wymiany tej części. Jeżeli natomiast ktoś będzie miał ochotę pojeździć trochę głośniej, zwyczajnie może go usunąć. To zatem wygodne i bardzo odwracalne rozwiązanie, polecane dla wszystkich tych, którzy myślą jednak trochę o innych użytkownikach drogi podczas przejażdżek motorem.