Komunikacja na motocyklu – interkomy Sena

Firma Sena od ponad 20 lat zajmuje się produkcją i obmyślaniem akcesoriów dla motocyklistów. Jaki sami podkreślają, ich rozwiązania są innowacyjne i wygodne przede wszystkim dlatego, że większość pracowników również pasjonuje się jazdą. Interkomy Sena to gwarancja wysokiej jakości i pomysłowych rozwiązań.

Wygoda użytkowania

Interkomy firmy Sena są odpowiednio wyprofilowane i dopasowane do kasku, aby zapewnić maksimum komfortu. Są niemalże niewyczuwalne, dzięki czemu nie przeszkadzają w skupieniu się na jeździe.

Interkomy Sena są dostępne w różnych wersjach, między innymi przewodowej oraz bezprzewodowej. Każda z nich ma swoich zwolenników, którzy podkreślają zalety danego rozwiązania.

Bez wątpienia interkomy bezprzewodowe zapewniają wygodę obsługi bez kabla, jednak to przewodowe egzemplarze dają stuprocentową gwarancję, że połączenie nie zostanie utracone w miejscu, gdzie zasięg jest bardzo słaby.

Wysokiej jakości komunikacja

Interkomy marki Sena zapewniają wysoką jakość dźwięku i umożliwiają bezproblemowy kontakt między kierowcami lub między pasażerem i kierowcą motocykla.

Dźwięk uzyskiwany przez interkom jest czysty i wyraźny, dzięki czemu rozmowa nie jest utrudniona, a kierowca i pasażer mogą skupić się na wrażeniach płynących z jazdy.

Dodatkowe funkcje

Poszczególne modele interkomów różnią się między sobą. Dla fanów muzyki Sena przygotowała modele umożliwiające słuchanie oraz udostępnianie muzyki, a dla osób lubiących dalekie podróże – możliwość korzystania z nawigacji GPS.