Czy warto kupić suzuki 125 marauder?

Choć od premiery Maraudera minęło już parę lat, obecnie postaramy się odpowiedzieć czy należałoby kupować najmniejszy z rodziny, więc Suzuki Marauder 125. Ceny wykorzystywanych Maruderów kursują pomiędzy 4000 natomiast 9000 zł we współzależności od rocznika oraz stanu mechanicznego. Jedną spośród największych wartości tego modelu jest prostota budowy, natomiast co za tymże idzie, niezbyt wielkie skomplikowanie całej konstrukcji. Pozwoli to na tanią oraz dużo powszechnie wykonywaną we własnym obszarze obsługę. Napęd małego choppera Suzuki to jednocylindrowiec schładzany powietrzem, zaopatrzony w 2 zapory, reglamentowane śrubowo. Wspierany jest w zasadzie bezobsługowym gaźnikiem.

Dobry motocykl

Marauder to niezwykle dobra opcja pośród jednocylindrowych crusierów 125. Jak przystało na elegancki motocykl, cieszy się on opinią solidnego. Stylistyka jest ładna, motocykl jest ogromny, wielki oraz estetyczny. Nie brak mu chromu oraz wielkiego wygodnego siedzenia. Jest niezwykle miękko zawieszony. Pomimo małej mocy rozpędza się do ok 100km/h, co powoduje, że można myśleć o tymże aby wybrać się nim w niedługą trasę. Natomiast to będzie oznaczać, duże obroty napędu, jakie ujmują szlacheckiego blichtru.

Osiągi

Wchodząc w mankamenty technologiczne, wartością Suzuki Marauder 125 (części dostępne do kupienia na Moto-tour.com.pl) jest prosta, nieprzekombinowana konstrukcja. Pozwoli to na tanią obsługę, jaką będziesz w stanie zrobić w zaciszu własnego garażu. Motocykl napędza jednocylindrowy schładzany powietrzem napęd zaopatrzony w dwa zapory. Niewielkie wymiary jednostki napędowej przemieszczają się na możliwości Maraudera – nie jest to pod żadnym względem demon szybkości. Marauder ma moc równą 10 koni mechanicznych przy 9000 obr./min.