sportowe auto

Tor Jastrząb – wyzwanie dla prawdziwego mężczyzny

W naszym kraju można spotkać coraz częściej osoby, które są bardzo zainteresowane szybką jazdą na kompleksowym oraz bezpiecznym torze. Miejsce takie idealnie pasuje do sprawdzenia umiejętności, każdego kierowcy. 

Obecnie nie brakuje nowoczesnych obiektów, które służą do rozrywki osób w różnym wieku. Dużą popularnością cieszy się tor Jastrząb. Pomysł jaki przyświecał właścicielom był inspiracją, która powstała z miłości do szybkich, sportowych samochodów oraz jednośladów. Nic w tym dziwnego, że zyskał on miano jednego z najnowocześniejszych obiektów do szkolenia oraz treningów w Polsce. Obiekt ten daje, każdemu klientowi ogromne możliwości w:

– organizacji eventów
– wyścigów samochodowych

Bogate zaplecze obiektu

Obiekt ten znajduje się pomiędzy Radomiem a Kielcami. Leży na obszarze o powierzchni dwudziestu hektarów i posiada bardzo bogatą ofertę noclegową, gastronomiczną i szkoleniową. Jeżeli ma się ochotę połączyć relaks z odpowiednią dawką adrenaliny to ten autodrom został stworzony z myślą o takich kierowcach.

Bogata nawierzchnia

Na torze Jastrząb (https://devil-cars.pl/tor/radom-jastrzab) jest innowacyjna nawierzchnia asfaltowo-szutrowa, która ma długość ponad dwa tysiące metrów, a w najszerszym jej miejscu liczy, aż dziesięć metrów. Taka infrastruktura zapewnia nieograniczone możliwości rozpędzenia, każdego sportowego auta, a której to nie można osiągnąć na normalnej nawierzchni. Natomiast, każdy przejazd po zmroku będzie również ekscytujący, dzięki:

– innowacyjnemu oświetleniu tego autodromu
– wspólnym zdjęciom z naszymi samochodami
– filmu z jazdy

Tor w Jastrzębiu to idealna rozrywka dla osób lubiących szybką jazdę samochodem.