tor Jastrząb

Pomysł na niebanalny prezent na święta dla chłopaka

Święta coraz bliżej, a zatem zaczyna się gorączkowe poszukiwanie prezentów. Współcześnie coraz częściej ludzie decydują się na zakup czegoś niematerialnego, czyli na przykład biletu na jakieś wydarzenie, dzięki któremu obdarowana osoba przeżyje przygodę życia, albo doświadczy jakichś pięknych wrażeń. Doskonałych pomysłem na niebanalny prezent dla chłopaka może być zatem bilet na tor Jastrząb i przejazd wyścigowym samochodem marki Porsche albo Ferrari, możesz to zrobić z https://www.autonator.pl/tor/jastrzab.

Tor wyścigowy Jastrząb i przejazd luksusowym samochodem

tor Jastrząb
W dużych miastach Polski coraz częściej buduje się tego typu tory wyścigowe, po których można ścigać się trochę rekreacyjnie, czyli po prostu po to, by przeżyć świetną przygodę i doświadczyć czegoś ekstremalnego. Emocje z pewnością będą niezapomniane! Przez chwilę można poczuć się po prostu jak gwiazda Formuły 1, a także zwyczajnie doświadczyć przyjemności prowadzenia bardzo szybkiego i bardzo drogiego samochodu. To raczej nie zdarza się codziennie.

Voucher na przejazd samochodem wyścigowym

Odwiedzając tor wyścigowy, wcześniej trzeba będzie umówić się na datę przyjazdu, dlatego też najlepiej jest podarować voucher z dosyć długim terminem ważności, aby osoba obdarowana mogła zorganizować sobie wyjazd do miasta, w którym jest tor. Z pewnością czas oczekiwania na realizację tego świątecznego prezentu będzie pełen ekscytacji. Dla fanów motoryzacji i wyścigów samochodowych, już samo miejsce jakim jest tor samochodowy i możliwość zobaczenia go z bliska, to duża przyjemność.