tor słomczyn

Niesamowite wyścigi na torze w Słomczynie

W obecnych czasach nie brakuje osób, które już w wieku szkolnym pragną zrealizować najskrytsze marzenia o dynamicznej jeździe po nowoczesnej nawierzchni asfaltowej. Spośród dostępnych w Polsce torów wyścigowych największą popularnością wśród kierowców cieszy się autodrom Słomczyn.

Tor Słomczyn może kojarzyć się kierowcom z różnymi ciekawymi imprezami samochodowymi. Wyścigi samochodowe na tym kompleksowym obiekcie sportowym są realizowane bardzo często.
Ta jedna z najnowocześniejszych asfaltowych nawierzchni na torze Słomczyn zdecydowanie sprzyja szybkiej i bezpiecznej jeździe.

Położenie i atrakcje autodromu Słomczyn

Tor wyścigowy Słomczyn to nowoczesny obiekt sportowy w którego skład wchodzi rally cross, tor kartingowy i tor wyścigowy. Najważniejszą zaletą obiektu sportowego Słomczyn jest jego lokalizacja, która znajduje się w centrum naszego kraju.

Dzięki takiemu dogodnemu położeniu wielu kierowców z Warszawy i okolic ma kilkanaście kilometrów do tego obiektu. Mogą oni tu zrealizować oraz odczuć na własnej skórze niesamowitą adrenalinę jaką daje przejazd po tym torze.

Ogromne możliwości na torze wyścigowym Słomczyn

tor słomczyn

Obiekt sportowy w Słomczynie, dzięki zmodernizowaniu go trzy lata temu posiada ogromny potencjał, który z powodzeniem można wykorzystać do kompleksowego organizowania każdej rangi zawodów.

Odpowiednie nitki samochodowe i kartingowe na tym torze dają sporą liczbę konfiguracji, dzięki którym można organizować różnego rodzaju zawody sportowe takie jak: Puchar Europy bądź Mistrzostwa Polski i Europy.